Body Ne Demek? (Question)

Contents1 Body ne anlama gelir?2 Badinin Türkçe karşılığı nedir?3 Dopingin Türkçesi ne?4 Obj ne demek?5 Body nedir ne işe yarar?6 Badi badi ne demek?7 BUDI BUDI ne demek?8 Badi ne demek osmanlica?9 Türkçe faul ne demek?
Body ne anlama gelir?
Body kelimesi Türkçe’de “beden, vücut” anlamına gelir.
Badinin Türkçe karşılığı nedir?
Badi, bu şeklinde toplu yaşam ve emek verme ortamlarında “yoldaş, dost, kaderdaş” manalarına gelmektedir.

Dopingin Türkçesi ne?
Doping kelimesi Türkçe ‘de “ilaçlama, uyuştrurucu uygulama” anlamına gelir. İngilizce doping “ilaçlama, uyuştrurucu uygulama” sözcüğünden alıntıdır. İngilizce sözcük İngilizce dope “ilaç, uyuşturucu” sözcüğünden +ing sonekiyle türetilmiştir.
Obj ne demek?
Object, objection, objective.
Body nedir ne işe yarar?
< body > etiketi belgenin gövdesini tanımlar. Şu demek oluyor ki bir HTML belgesindeki içerikler; bağlantılar, resimler, tablolar vd. bu etiket içinde bulunur.
Badi badi ne demek?
Badi badi yürümek deyimi yan yan yürüyen kişiler için kullanılan bir deyimdir. Bir o yana bir bu yana yatarak yürüyen kişiler için badi badi yürümek deyimi kullanılır. Badi badi yürümek deyimi aslen adım atması ördek şeklinde olan kişiler için kullanılmaktadır.
BUDI BUDI ne demek?
budi: iyi, sagol.
Badi ne demek osmanlica?
badi / bâdî / بادی Mûcib. Vesile. Zâhir ve âşikâr olan. Halkeden.
Türkçe faul ne demek?
a. sp. 1. Karşılaşmalarda rakip oyuncuya meydana getirilen kaide dışı hareket. Genel kurallara uygun olmayan, hoşa gitmeyen hareket, duruş vb.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir