Banko Ne Demek?

Contents1 Banko demek ne demek?2 Tezgah kelimesinin anlamı nedir?3 Fix olarak ne demek?4 Pekin in anlamı nedir?5 Banko maç ne anlama gelir?6 Banko görevlisi ne demek?7 Tezgah kelimesinin kökü nedir?8 Tezgah atmak ne demek?9 Karargah {nasıl} yazılır?10 Fix nedir Ekşi?11 Fix yiyecek ne demek?12 Fiks mı Fix mı?13 Pelte kıvamı ne demek?14 Bir adama Lale demek ne anlama gelir?15 Her her neyse nin anlamı nedir?
Banko demek ne demek?
Banko banko ne demek? İşyerlerinde üstüne eşya koymaya elverişli, iştakibi için gelenle görevli arasına konulmuştezgâh. Şans oyunlarında, oyunu yönetenin ortaya koyduğu para. Şans oyunlarında oyunu yöneten kimse.
Tezgah kelimesinin anlamı nedir?
Tezgah kelimesinin anlamları: 1) Dükkanlarda kullanılan satıcıların önündeki uzun masaya verilen addır. 2) Kahve, lokanta seçimi yerlerde müşterilerin üstünde yiyecek yeyip bir şeyler içtikleri masa.
Fix olarak ne demek?
onarım. Onarma, onarım. Onarım. ~ etmek: onarmak.

Pekin in anlamı nedir?
Pekin isminin anlamı: Üstünde kuşku olmayan, kati doğru.
Banko maç ne anlama gelir?
çoğu zaman futbol üstüne meydana getirilen bahislerde karşılaşılan kupon türü. maçların kati olarak kupondaki şeklinde biteceğini vaadeder lakin maçlar çoğu zaman iddia edilmiş olduğu şeklinde bitmez. işin garibi banko kupon olduğu iddia edilen maçlar da her insanın bileceği maçlardan oluşur.
Banko görevlisi ne demek?
Banko Görevlisi, banka içinde gerçekleşen çek ödeme, para yatırma ve kredi ödemeleri şeklinde rutin işlemleri gerçekleştirmekle mesuldür.
Tezgah kelimesinin kökü nedir?
Farsça dastgāh دستگاه “el yeri” sözcüğünden alıntıdır. dest, +gâh maddelerine bakınız.
Tezgah atmak ne demek?
aldatmak, kandırmak, oyuna getirmek, tezgahlamak.
Karargah {nasıl} yazılır?
karargâh, 8 karakter ile yazılır. Ek olarak, k harfi ile adım atar, h harfi ile biter. Tüm karakter dağılımı ise, ‘k’, ‘a’, ‘r’, ‘a’, ‘r’, ‘g’, ‘â’, ‘h’, şeklindedir. karargâh kelimesinin tersten yazılışı hâgrarak diziliminde gösterilir.
You might be interested:  Paracı Ne Demek? (Correct answer)Fix nedir Ekşi?
gothic jargonunda, “cümlem bitti, formaldehidleyeyim” manasına gelen son ek, nokta vazifesi gören kelime.
Fix yiyecek ne demek?
Durağan(durgun) yiyecek sıralaması. Lokantalarda verilecek yemeklerin birkaç kapla sınırı olan ve durağan(durgun) olduğu durumları anlatmak için kullanılır. Satın alan listede yazılı olan yemekler arasından seçim yapması imkansız.
Fiks mı Fix mı?
fix kelimesinin bazılarınca kullanılan ve türkçe olduğu iddia edilen, iğrenç hali. orjinal yazilisi fix seklinde olup, turkce’de durağan(durgun), degismez ( fiks menu) anlaminda kullanilan, ingilizcede durağan(durgun) ve onarım etmek anlamlarinda bulunan sozcuk.
Pelte kıvamı ne demek?
Nişasta, şeker ve su karışımının, kimi zaman de içine meyve aromaları da katılarak meydana getirilen bir tür tatlı. Bu kıvamda olan madde. (kimya) Kolloit sıvıların ya da solventlerin pıhtılaşması ile oluşan hafifçe jelimsi kıvamda esnek madde.
Bir adama Lale demek ne anlama gelir?
halk dilinde ve argoda “sarhoş/çakırkeyif durumda” şeklinde bir anlama gelir. ek olarak direkt olarak “laleydim” şelinde de kullanılabilir. fakat bu, halk tarafınca ortaya çıkmış, kendiliğinden oluşmuş bir kullanımdır.
Her her neyse nin anlamı nedir?
kimi insanların, konuşmak istemedikleri mevzularda ard arda gelen baskılardan sıyrılmak, ” her neyse ” sözü ile meydana getirilen küçük kaçamaklardansa tamamen alakasız mevzulara geçmek için kullandıkları kelime (ya da her her neyse ise doğru hali kelimeler birliği)


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir