Aradığınız Kişiye Şu Anda Ulaşılamıyor Ne Demek?(Çözülmüş)

Bu cevap sistemi karşıdaki şahıs aranır aranmaz derhal geliyorsa aranılan kişinin telefonunun kapalı olduğu anlamına gelir. Sadece arama yaptıktan sonrasında bir süre bekledikten sonrasında bu cevap geliyorsa buda hattın çekmediği anlamına gelmektedir.
Contents1 Bir kişinin telefonun kapalı bulunduğunu {nasıl} anlarız?2 Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor {nasıl} yapılır?3 Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor {nasıl} yapılır Turkcell?4 Tayyare modunda telefon kapalı mı?5 Telefon çalıp ulaşılamıyor ne demek?6 Cep telefonu yönlendirme {nasıl} yapılır?7 Tek bir numara yönlendirme {nasıl} yapılır?8 Turkcell kim aramış?9 Turkcell Telefon yönlendirme {nasıl} yapılır?10 Cep telefonu yönlendirme ücretli mi?11 Telefonu tayyare moduna alırsak ne olur?12 Tayyare modunda telefon sinyal verir mi?13 Telefonu tayyare moduna almak ışınım yayar mı?
Bir kişinin telefonun kapalı bulunduğunu {nasıl} anlarız?
Aradığınız numara derhal “aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen sonrasında yine deneyin” diyorsa; aradığınız kişinin telefonu kapalıdır. Eğer bu uyarı bir süre beklemeden sonrasında veriliyorsa aradığınız kişinin telefonu çekmiyor yada şarj bitmesi şeklinde beklenmedik bir halde kapanmıştır.
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor {nasıl} yapılır?
Kod kullanarak Telefon Açıkken Kapalıymış Benzer biçimde Gösterme özelliği için #35*0000# kodunu kullanabilirsiniz. Bu kodu dönem dışı bırakmak için *35#0000# kodunu kullanabilirsiniz. İkinci olarak ise değişik bir kod kullanacağız. İlk kod çalışmazsa **21*029200177# kodunu kullanabilirsiniz.
Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor {nasıl} yapılır Turkcell?
Telefonunuzun “Yönlendirme” menüsünden, hattınızı istediğiniz durum için (Meşgul, Yanıtsız ve Tüm Aramalar) 7585’e yönlendirebilirsiniz. “Tüm Aramalar” durumu için yönlendirdiğinizde, sizi arayanlar telefonunuz açık olsa da kapalı anonsu duyarlar.

Tayyare modunda telefon kapalı mı?
Tayyare modunda mobil hizmet ile bağlantı kurulmadığından kısa ileti yada davet işlevleri çalışmayacaktır. Sizi arayanlar, telefonunuz kapalıyken olduğu şeklinde sesli mesaja yönlendirilirler.
You might be interested:  Regular Fit Ne Demek?(Çözüm bulunmuş oldu)Telefon çalıp ulaşılamıyor ne demek?
Bu cevap sistemi karşıdaki şahıs aranır aranmaz derhal geliyorsa aranılan kişinin telefonunun kapalı olduğu anlamına gelir. Sadece arama yaptıktan sonrasında bir süre bekledikten sonrasında bu cevap geliyorsa buda hattın çekmediği anlamına gelmektedir.
Cep telefonu yönlendirme {nasıl} yapılır?
Android’de telefon yönlendirme {nasıl} yapılır?

“ Telefon ” uygulamasını açın.
Sağ üstte bulunan “üç noktaya” basın.
“Ayarlar” tuşuna dokunun.
“Gelen arama” sekmesine inin.
“Arama yönlendirme ”ye basın.
Numaraları buradan değiştirebilirsiniz.

Tek bir numara yönlendirme {nasıl} yapılır?
Durağan(durgun) bir hattı başka bir telefon numarasına yönlendirmek için telefondan *21*” tuşlaması yapılır. Sonrasında herhangi bir şeye basılmaz ve girmek istenen numara tuşlanır. Numaranın tuşmasından sonrasında sonuna # eklenmiş olur ve arama tuşuna basılır.
Turkcell kim aramış?
KIM yazıp 2200’a göndererek, sizi kimin ne vakit kaç kez aradığını belirten Kim Aramış SMS’lerini almaya başlayabilirsiniz. Kim Aramış Servisi ile, telefonunuz kapalıyken yada ulaşılamaz durumdayken, sizi kim, kaç kez, ne vakit aradı bilgisi cebinize SMS’le gelir.
Turkcell Telefon yönlendirme {nasıl} yapılır?
Servisler Genel

*21* tuşladıktan sonrasında hattınızı yönlendirmek istediğiniz numarayı 10 haneli olarak yazıp sonrasında # tuşuna basıp arama yaptığınızda hattınızı o numaraya yönlendirmiş olmuş olursunuz.
Örnek: *21*05321234567# İptal etmek için ise #21# tuşlayıp aramaya basmanız kafi.

Cep telefonu yönlendirme ücretli mi?
Numara yönlendirmeyi iptal etmek için ise #21# tuşlayıp aramaya basmanız kafi olacaktır. Numaranızı başka bir numaraya yönlendirme işlemi ücretlidir.
Telefonu tayyare moduna alırsak ne olur?
Airplane Mode isminde olan uçuş modu günümüzde tüm akıllı telefonlarda bulunur. Tayyare modu tayyare yolculuklarında telefonu kapatmaya gerek kalmadan bağlantıları kesmek için kullanılır. Telefonunuzu tayyare moduna aldığınızda telefon şebekesi bağlantısı, wifi, mobil veri, bluetooth şeklinde özellikler kapanık olur.
You might be interested:  Dekar Ne Demek?Tayyare modunda telefon sinyal verir mi?
Ayarlar menüsünü yada Control Center’ı kullanarak Tayyare Modunu etkin hale getirdiğinizde, cihazınızın sinyalleri, karışmayı engellemek suretiyle kapatılır. Tayyare modunda SMS gönderip alamayacağınız şeklinde, telefon görüşmesi yapması imkansız yada Wi-Fi bağlantısını kullanamazsınız.
Telefonu tayyare moduna almak ışınım yayar mı?
Bilinmiş olduğu suretiyle cep telefonları ışınım yayıyor, radyasyonun vücudumuz üstündeki negatif tesirleri ise malum. Telefonları tayyare moduna almak bile radyasyondan kaçmamızı sağlayamıyor, yalnız aldığımız radyasyonu azaltıyor.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir