Amore Ne Demek?(Çözünme)

, .
, .
, .
, .
, .
, .

Contents1 Amore ne de ek?2 Amore hangi dil?3 Amor Mio ne demek?4 Con ne?5 Por ingilizcesi nedir?6 Senorita anlami nedir?7 Latince con ne demek?8 Pros and Cons neyin kısaltması?9 Cons neyin kısaltması?
Amore ne de ek?
Aşk anlamına gelir. Cümle içinde kullanımı: Hanımlarla münasebetlerine amil olan şey hakiki amor değil, çevirmek istediği bazı entrikalardır.
Amore hangi dil?
Sevgililer Günü öncesinde İngiltere’deki çeviri şirketi Today Translations tarafınca 320 dil bilimcisine meydana getirilen ankette, Fransızca “aşk” anlamına gelen “ amour ” kelimesi en duygusal sözcük seçildi.

Amor Mio ne demek?
“Hoşça kal, aşkım” O, bunu söylemez. TU sei il mio infinito, amore mio. Sen benim ölümsüz aşkımsın, Sevgilim.
Con ne?
Dilimize İngilizceden geçmiş olan con con sözcüğü, varlıklı ve şımarık anlamına gelir. Daha oldukça teklifsiz konuşmalarda kullanılan bu kelimenin öteki anlamı ise taklitçidir.
Por ingilizcesi nedir?
por teriminin İngilizce İngilizce sözlükte anlamı for, through, by, because of; por favor, please;?
Senorita anlami nedir?
Senorita minik sempatik hanımefendi anlamlarını taşıyan İspanyolca hitap şeklindir.
Latince con ne demek?
italyanca “ile” anlamına gelen kelime. latince ‘de “ile” anlamına gelmekle kalmaz, ayriyetten latinceden feyz almış öteki dillerde gene bu anlama (ile, beraber) gelen bir ön ek olarak kendini gösterir. örnek konfederasyon, örnek konsensus, örnek sözleşme (bu sonuncu diildir bir ihtimal eheh).
Pros and Cons neyin kısaltması?
” advantages and disadvantages ” anlamındadır.
Cons neyin kısaltması?
Bunun positives ve negatives olarak söylendiğini sıkça duyuyorum fakat pros and cons, artıları ve eksileri demenin daha naturel ve kaliteli bir yolu. Pro, artı demek. Con ise eksi. Bu latin bir ifade o yüzden bu kelimeleri ayrı ayrı artı ve eksi demek için kullanmaman mühim.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir