Aktarma Ne Demek?(En iyi çözüm)

Contents1 Aktarma neye denir?2 Aktarma geçmek ne demek?3 Aktarma edilmek ne anlamına gelir?4 Demo Türkçesi ne?5 Aktarma tutarı nedir futbol?6 Aktarma süresi ne vakit bitiyor?7 Parasız demo ne demek?8 Adaptif ne demek TDK?9 Aktarma {nasıl} yazılır TDK?10 Versiyon mu versiyon mu?11 Rotasyon ne demek TDK?
Aktarma neye denir?
Aktarma kelimesi Türkçe’de “aktarma, bir yerden başka yere taşıma yada taşınma” anlamına gelir.
Aktarma geçmek ne demek?
1. Bir yerden başka bir yere taşıma, aktarma. 2. Bir hakkı âit olduğu yerden başka bir yere geçirme.

Aktarma edilmek ne anlamına gelir?
Birini bir şeyden yoksun bırakmak. Vermek. Eşit kıymet kazanmak.
Demo Türkçesi ne?
Demonun Türkçe anlamı ise tanıtımdır. Bu sayede oyuncu oyuna başlamadan ilkin demo ürünleri deneyebilir.
Aktarma tutarı nedir futbol?
Ustalaşmış futbolda geçirme, bir kulüp ile sözleşmesi bulunan bir oyuncunun başka bir kulüp tarafınca bedeliyle ya da bedelsiz olarak alınması işlemine denir. Çoğu zaman oyuncu için takımına geçirme tutarı olarak tazminat parası ödenir.
Aktarma süresi ne vakit bitiyor?
2022 ARA TRANSFER DÖNEMİ NE ZAMAN BİTECEK? Türkiye’de 2022 ara geçirme ve erteleme periyodu, 8 Şubat 2022’de sona erecek. Süper Lig ekipleri 8 Şubat Salı günü saat 00.00’a kadar geçirme yapabilecek. 4
Parasız demo ne demek?
Demo bir ürün veya hizmeti tanıtmak işlevini göstermek için satışa sunulan ürünün ücretsiz bir şekilde denenmesi ile meydana getirilen gösteridir.
Adaptif ne demek TDK?
Adaptif Kelimesinin TDK Lügat Anlamı Türk Dil Kurumu üstünden bakılmış olduğu zaman adaptif kelimesine karşılık olarak uyarlayıcı anlamı çıkmaktadır. Bununla beraber uyarlama ve uyumsal şeklinde de ifade etmek mümkün. Herhangi bir duruma uyarlamak ve bir tüm haline getirmek benzer biçimde anlamlar üstünden ele alınabilir.
You might be interested:  Bohem Ne Demek?(Muhteşem yanıt)Aktarma {nasıl} yazılır TDK?
işte probleminin cevabı alttadır. Bu kelime çoğu zaman Trasfer şeklinde yanlış yazılıyor. Doğru kullanımı Aktarma şeklinde olmalıdır.
Versiyon mu versiyon mu?
“Sürüm mü?” yoksa “ Versiyon mu?” {Nasıl} Yazılır? işte probleminin cevabı alttadır. Bu kelime çoğu zaman Versiyon şeklinde yanlış yazılıyor. Doğru kullanımı Sürüm şeklinde olmalıdır.
Rotasyon ne demek TDK?
Rotasyon, çalışan insanoğlu için kullanılan ve yer değişiklik yapma anlamında anlatılan bir kelime olmaktadır. Rotasyon Nedir, TDK Lügat Anlamı Ne Demek? Türk Dil Kurumuna gore rotasyon kelimesinin anlamı, bulunmuş olduğu yeri değişiklik yapma olarak açıklanmaktadır.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir