Menü Kapat

2021 Phaselis Giriş Ücretleri

2021 Phaselis Giriş Ücretleri

Phaselis, Lycia bölgesinde, Antalya’nın Tekirova ilçesinde bulunan antik bir kenttir. 2021 yılında Phaselis’e giriş ücreti ne kadar? Bu yazıda, Phaselis’e giriş ücreti hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Phaselis Giriş Ücreti 2021

2021 yılında Phaselis’e giriş ücreti 6 TL’dir. Bu ücret, 18 yaşından küçük çocuklar ve 65 yaş ve üzeri yaşlılar için geçerli değildir. Bu kişiler ücretsiz olarak Phaselis’e giriş yapabilirler. Ayrıca, 18 yaş ve üzeri üniversite öğrencileri, öğretmenler ve askerler ücretsiz giriş yapabilir.

Giriş Ücreti Ne Kadar?

Phaselis’e giriş ücreti 2021 yılında 6 TL’dir. Bu ücret, 18 yaşından küçük çocuklar ve 65 yaş ve üzeri yaşlılar için geçerli değildir. 18 yaş ve üzeri üniversite öğrencileri, öğretmenler ve askerler ücretsiz giriş yapabilir.

Phaselis, antik bir kent olarak, günümüzde birçok kişinin ziyaret etmeyi planladığı bir yer. 2021 yılında Phaselis’e giriş ücreti 6 TL’dir. 18 yaşından küçük çocuklar ve 65 yaş ve üzeri yaşlılar için bu ücret geçerli değildir. 18 yaş ve üzeri üniversite öğrencileri, öğretmenler ve askerler ise ücretsiz giriş yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir